Filozofia szycia

Filozofia szycia

Tutaj znajdziecie listę wszystkich moich wpisów, w których opowiadam o filozofii szycia i życia. Możecie natrafić na recenzje, opowieści o tym, jak radzić sobie z faktem, że dobra ma tylko dwadzieścia cztery godziny, odpowiedzi na pytania „jak szyć”, gdy tak mało czasu na wszystko. A jaka jest Wasza filozofia szycia?

Filozofia Szycia

Tutaj znajdziecie wpisy o rzeczach bardzo krawieckich, o tym co uwielbiam, a co może nie koniecznie musi być częścią Darmowego Kursu Szycia Online.

Książki o podstawach szycia, które polecam
Książka o szyciu, którą polecam

 

Filozofia Życia

Nie samym szyciem człowiek żyje. Choć zdecydowaną większość mojego wolnego czasu spędzam szyjąc, to jednak momentami uwielbiam robić inne rzeczy. Jakie? O tych, które robię często, możecie poczytać w poniższych wpisach. O tych, o których marzę, a które kiedyś być może uda mi się zrealizować, będę pisać na bieżąco, jak tylko będą się spełniać. A o czym marzę? O tych najmniejszych rzeczach – jak kubek pysznej herbaty. O tych łatwiejszych do realizacji – jak wizyta w escape roomie czy zobaczenia na własne oczy małego żubra. I o tych bardzo trudnych – jak założenia własnej firmy krawieckiej czy wyprawa w dalekie rejony świata, aby popływać z delfinami. Jednak wierzę, że kiedyś zrealizuję to wszystko!

Grybobranie
Lepienie pierogów
Pieczenie świątecznych pierniczków
Nie do końca slow life – czyli o priorytetach
Kopiec kreta
Akceptacja
Bułeczki z jagodami