Filozofia szycia

Filozofia szycia

Tutaj znajdziecie listę wszystkich moich wpisów, w których opowiadam o filozofii szycia i życia. Możecie natrafić na recenzje, opowieści o tym, jak radzić sobie z faktem, że dobra ma tylko dwadzieścia cztery godziny, odpowiedzi na pytania „jak szyć”, gdy tak mało czasu na wszystko. A jaka jest Wasza filozofia szycia?

Filozofia Szycia

Tutaj znajdziecie wpisy o rzeczach bardzo krawieckich, o tym co uwielbiam, a co może nie koniecznie musi być częścią Darmowego Kursu Szycia Online.

Książki o podstawach szycia, które polecam
Książka o szyciu, którą polecam
Modelowanie Form Odzieży Damskiej
Szycie jest łatwe

Podstawowe błędy szyciowe

Filozofia Życia

Nie samym szyciem człowiek żyje. Choć zdecydowaną większość mojego wolnego czasu spędzam szyjąc, to jednak momentami uwielbiam robić inne rzeczy. Jakie? O tych, które robię często, możecie poczytać w poniższych wpisach. O tych, o których marzę, a które kiedyś być może uda mi się zrealizować, będę pisać na bieżąco, jak tylko będą się spełniać. A o czym marzę? O tych najmniejszych rzeczach – jak kubek pysznej herbaty. O tych łatwiejszych do realizacji – jak wizyta w escape roomie czy zobaczenia na własne oczy małego żubra. I o tych bardzo trudnych – jak założenia własnej firmy krawieckiej czy wyprawa w dalekie rejony świata, aby popływać z delfinami. Jednak wierzę, że kiedyś zrealizuję to wszystko!

Grybobranie
Lepienie pierogów
Pieczenie świątecznych pierniczków
Nie do końca slow life – czyli o priorytetach
Kopiec kreta
Akceptacja
Bułeczki z jagodami
Nalewka z pigwy