O mnie

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Co o mnie wiecie?

O mnie

Kim jestem z imienia?

Kasią.

W życiu prywatnym?

Przeszcześliwą żoną, mieszkającą w przepięknej polskiej wsi, na południu naszego kraju.

Hobbystyczne?

Krawcową i konstruktorem ubrań.

Z wykształcenia?

Matematykiem.

Z zawodu?

Managerem do spraw automatyzacji.

Kompletny misz masz, prawda? 🙂

o mnie
Nigdy nie uczyłam się szyć w szkole, bądź kursie. Nie miałam też lekcji u krawcowej. Całą swoją krawiecką wiedzę zdobywam metodami prób i błędów, dzięki rewelacyjnym podręcznikom oraz wielu przemiłym osobom, które swoimi umiejętnościami dzielą się w internecie. Niestety nigdzie nie znalazłam jednego, idealnego źródła szyciowych mądrości. Stąd właśnie pomysł na stworzenie bloga, który będzie zawierał wszelkie potrzebne informacje, aby od zera stać się krawiecki bohaterem.

Mam nadzieję, że dzięki temu blogowi nauczycie się wielu przydatnych rzeczy o szyciu oraz konstrukcji ubrań i stworzycie najpiękniejszą garderobę, o jakiej do tej pory mogliście jedynie pomarzyć. Zapraszam na wspólną krawiecką przygodę.

Jak to sie wszystko zaczęło?

We wpisach oznaczonych „Darmowy Kurs Szycia Onlina” krok po kroku opisuję wszystkie potrzebne informacje, aby stać się krawieckim mistrzem. Chcecie nauczyć się idealnie szyć? Wiem, że chcecie, dlatego zapraszam tutaj.

We wpisach z kategorii „Filozofia szycia” znajdziecie wiele ciekawostek na temat rzeczy, które uwielbiam robić i które nie są związane z szyciem. Te wpisy znajdziecie tutaj.

Chcecie się ze mną skontaktować w inny sposób, poza blogiem? Piszcie na adres: kasia@szyciownik.pl