Polecanki jesieni 2019

Polecanki jesieni 2019

Czy wiecie ile czasu minęło od moim ostatnich polecanek? To już prawie cztery miesiące! W tym czasie pojawiła się masa bardzo ciekawych treści w internecie związanych z szyciem. Zdecydowanie muszę się z Wami podzielić tymi zdecydowanie najfajniejszymi. Jeśli macie inne polecanki jesieni 2019, to koniecznie napiszcie w komentarzach.

Polecanki jesieni 2019 – Kurs Szycia Biustonoszy

Polecanki jesieni 2019

Kiedy Klaudia ogłosiła, że tworzy kurs szycia biustonoszy to zrobiłam takie OOOO! Gdybym umiała robić salto, to bym je zrobiła. Klaudia jest bieliźnianym guru polskiego blogosfery i jak nigdy w życiu nie kupiłam internetowego kursu, tak ten kupię. I nieziemsko nie mogę się doczekać wiosny!

Polecanki jesieni 2019 – Super T-shirt

Kiedy w internecie zaczęły pojawiać się zapowiedzi drugiej książki Agnieszki Tylak (autorki serwisu papavero.pl oraz książki „Sukienka idealna„, którą ostatnio dostałam od najkochańszej Klaudii) to od razu dopisałam ją do listy „do kupienia”. Aga również jest matematykiem z wykształcenia, który ma smykałkę do konstrukcji. Dlatego doskonale rozumiem i uwielbiam to co tworzy. Jej pomysły są świetne, dlatego nową książkę kupię w ciemno.

Polecanki jesieni 2019 – „SzyjeMY torebki”

Autor najprawdopowiedniej najbardziej znanych książek o szyciu, Janek Leśniak, zapowiedział właśnie, że wydaje swoją trzecią książkę, tym razem poświęconą akcesoriom. Z zapowiedzi wydaje się bardzo przystępna i świetna dla osób zaczynających przygodę z maszyną do szycia. Osobiście uszyłam jedną torebkę dla siebie i więcej nie planuję, ale jeśli interesuje Was szycie dodatków – to jest to dla Was pozycja obowiązkowa.

Polecanki jesieni 2019 – ml.projectdml

Muszę przyznać, że o ile sporo blogerek otwiera swoje marki, o tyle ta, którą stworzyła Dorota Mglej – Leśniak ma w sobie coś wyjątkowego. Nie idzie za obecnymi trendami, stawia na ciekawą, biało-czarną kolorystykę oraz fasony których nie znajdziemy w sklepach. Moim zdaniem trafiła w rewelacyjną niszę funkcjonalnych, ale niebanalnych ubrań dla każdej kobiety i na każdą kieszeń.

Polecanki jesieni 2019 – targi fasttextile

Jeśli przypadkowo macie wolny weekend miedzy 20-22 listopada tego roku i interesujecie się szyciem, to warto odwiedzić Nadarzyn i odbywające się tam targi fasttextile. Mnie na nich nie będzie, bo jechanie przez pół Polski jest trochę bez sensu, ale spotkacie tam wiele wspaniałych ludzi związanych z szyciem, więc na pewno warto. Koniecznie potem napiszcie jak było 🙂