Polecanki wakacji 2019

Polecanki wakacji 2019

Nigdy jeszcze nie pisałam wpisu o polecankach, bo zazwyczaj mam wrażenie, że o wszystkim się dowiaduje jako ostatnia i cała reszta wszechświata już o tym wie. Ostatnio jednak wyszły w polskiej blogosferze takie superowe pięć produktów, że koniecznie musicie o nich usłyszeć (o ile jeszcze nie słyszeliście ;D). No to hop – polecanki wakacji 2019

Polecanka wakacji 2019 numer jeden – wykrój na strój kąpielowy u Klaudii

Bloga Klaudii nie muszę Wam chyba przedstawiać, bo zrobiłam to w tegorocznym Share Week. Jest czaderski na 100% i żeby tej cudownej roboty, jaką Klaudia robi było mało, to jeszcze wypuściła dwa wykroje na stroje kąpielowe. Przyznaje się bez bicia, że jeszcze ich nie kupiłam, bo pierwsze chcę się zmierzyć z bielizną (co mam nadzieję uda się już w te wakacje), ale te stroje wyglądają obłędnie. I kosztują – uwaga – dyszkę! Moi mili, biegusiem zapraszam do sklepu Klaudii i kupować!

Polecanka wakacji 2019 numer dwa – wykrój na sukienki swobodne u Joulenki

Bloga Joulenki nigdy nie przedstawiam, bo to chyba najbardziej znana strona o szyciu w polskiej blogosferze. Nie wiem czy jest osoba, która potrafi zarówno szyć jak i obsługiwać internet i jej nie zna 🙂 Julka wrzuciła niedawno swój drugi płatny wykrój do sieci i jest naprawdę super. Znajdziecie w nim dwie warianty sukienki, mocno od siebie różne w cenie jednej! Sukienki wyglądają ekstra i nawet takie ziemniaki pozbawione talii jak ja mają w nich szansę na wygodne letnie ubranko. Wykrój kupicie tutaj.

Polecanka wakacji 2019 numer trzy – wykrój na torbę na drutach u Konturek

Osoba Ali jest mega znana w polskim świecie robienia na drutach i nie tylko. To mega utalentowana kobieta, która właśnie wrzuciła za totalna darmoszkę (a dokładnie za udostępnienie jej projektu w mediach społecznościowych) cudowny projekt na zakupową torbę (ale uwaga! Torba jest darmowa tylko dzis do północy!). Jest do zrobienia na drutach dla osób średnio zaawansowanych. Ja nie umiem tak dziergać (potrafię zrobić szalik, co i tak jest niezłym osiągnięciem!). Ale jeśli Wy umiecie to koniecznie. Na razie wykrój jest na Instagramie, ale podejrzewam, że później będzie dostępny na stronie Ali.

Polecanka wakacji 2019 numer cztery – ebook „Jak jeść” u Oli Pakuły

Ola jest najlepszą nauczycielka savoir vivre, jaką można znaleźć w polskiej blogosferze. Z reszta polecałam ją w Share Weeku. Jeśli jej nie znacie, to koniecznie udajcie się na jej stronę i zapoznajcie się z ogromem bardzo ciekawych informacji o etykiecie, które są tam dostępne. Jeśli zapiszecie się na jej newsletter, to w gratisie dostaniecie świetny ebook „Jak jeść? 45 (nie)trudnych dań”. Ola opowiada w nim jak należy jeść potrawy, które mogą sprawić kłopot w towarzystwie. W końcu nikt nie chce przez przypadek trafić jedzonym jajkiem prosto w swojego rozmówcę, prawda?

Polecanka wakacji 2019 numer pięć – sklep z ubraniami od Dominiki

Dominika jest autorką szyciowego bloga, który chyba czytam od zawsze. Polecałam ją już bardzo dawno i dalej uwielbiam to co szyje. Dokładnie dziś ogłosiła otwarcie swojego sklepu, w którym będzie sprzedawać uszyte przez siebie rzeczy. Ale mega! Koniecznie do niej wpadnijcie! I zacznijcie ją śledzić na instagramie i facebooka.

To były moje szyciowe polecanki wakacji 2019. A co Wy możecie mi polecić? 🙂