Share Week 2018

share week

Uważam, że idea Share Week Andrzeja jest cudowna, bo można polecić coś, co czyta się z ogromną przyjemnością, a każda nowa notka wywołuje szeroki uśmiech na twarzy. W tym roku mogę dołączyć, bo w końcu odważyłam się złożyć bloga. Miałam ogromny problem z wyłonieniem tylko trzech blogów, bo śledzę ich setki. Kierowałam się jednak zasadą blogów, które najbardziej mnie inspirują i tych, na których każdy wpis czytam z zapartym tchem.

Share Week 2018

Bębenek i Stopka

To jest mój ulubiony blog. Po prostu. Wchodzę na niego bardzo często bezpośrednio z wyszukiwarki, pomijając używane przeze mnie czytniki RSS, żeby mieć pewność, że nie przegapię ani jednego wpisu. Dominika pisze o szyciu z takim sercem i talentem, że nie mogę się od jej wpisów oderwać. Gdy zakomunikowała, że w okresie porodu wstrzymuje publikacje na blogu, to nawet wchodziłam na jej fanpage, aby sprawdzić co u niej. Moim zdaniem ten blog jest obowiązkową lekturą od deski do deski dla każdego fana szycia.

Marchewkowa

Marchewkową cenią za to, jak starannie szyje. Jej blog jest dla mnie nieustającą inspiracją, bo potrafi nie tylko rewelacyjnie szyć, projektować, to jeszcze wiernie idzie pod prąd obecnej mody i szyje ubrania z poprzednich dekad. A robi to z taką precyzją, że jeśli raz zobaczycie ubranie jej autorstwa, to już nigdy nie kupicie niczego w sieciówkach – od razu zobaczycie, że masowo produkowane ubrania są tandetne i niedopracowane.

Joanna Glogaza

Nie chciałam, żeby mój top 3 był zdominowany tylko przez szycie. Blog Asi jest trudny do opisania. Można byłoby pomyśleć, że wpisuje się w kategorię lifestyle, ale nie opisałoby to w pełni jego charakteru. Joanna prowadzi blog, który w mojej opinie po części buduje światopogląd. Porusza naprawdę trudne tematy, wielokrotnie mówi o rzeczach, które mają ogromny wpływ na nasz świat, a na które normalnie nie zwracamy uwagi. Uwielbiam jej wpisy i polecam każdemu, kto chce spojrzeć na swoje życie z bardziej poważnej perspektywy.

Czy macie swoje top 3 najlepszych blogów? Napiszcie o nich w komentarzach, uwielbiam czytać blogi z polecenia, te są naprawdę wartościowe.