Podsumowanie 2019 roku

Podsumowanie 2019 roku

W tym roku jestem mocno spóźniona z podsumowaniem, ale to nic – lepiej późno, niż wcale. Zwłaszcza że rok 2019 był naprawdę ciężki i mam szczerą nadzieję, że obecny okaże się o wiele, wiele lepszy. Dość jednak narzekania, zawsze jestem zdania, że trzeba patrzeć na pozytywy i doceniać to, co się ma, prawda? Dlatego zapraszam na podsumowanie 2019 roku i plany na 2020.

Podsumowanie 2019

Pamiętacie pierwszy wpis w zeszłym roku o planach i postanowieniach? Nie zrealizowałam blogowego celu na ten rok, jakim było ukończenie drugiej część Darmowego Kursu Szycia Online. Jednak bardzo mocno się starałam, aby to zrobić i moim zdaniem na blogu pojawiło się naprawdę wiele bardzo wartościowych wpisów związanych z kursem. Oczywiście to moja bardzo subiektywna ocena – czy się z nią zgadzacie, pozostawię Wam. Udało mi się rozszerzyć tematykę wpisów na ogólnie związaną z szyciem i mam nadzieję iść w przyszłości w tę stronę. Stworzyłam dwa cykle o podkoszulce idealnej (którego finał już niedługo!) oraz o planowaniu w szyciu (tutaj spodziewajcie się jeszcze wielu wpisów :D).

Szyciowo było jednak dużo gorzej. Niestety uszyłam zdecydowanie za mało nowych rzeczy (około 10), co bardzo mnie smuci. Najgorszą byłą zdecydowanie końcówka rok, gdy nie szyłam praktycznie wcale. Podobno do tworzenia nowych rzeczy potrzeba sporej dawki inspiracji, a tej mi brakowało. Postanowiłam jednak przeczekać tę niemoc twórczą w myśl zasady „nic na siłę”. Jak się okazuje, miałam sporo racji.

Plany na 2020

Standardowo, tak jak Wam już kiedyś pisałam, nie planuję nic. Na razie mam kilka bardzo ciekawych pomysłów w głowie, ale nie zapeszam. Jeśli uda mi się je zrealizować, to od razu się nimi z Wami podzielę. Jeśli nie, to trudno. Będę się cieszyć tym, co uda mi się osiągnąć.

Plan mam jednak jeden – uszyć co najmniej jedna rzecz każdego miesiąca. Minimum. I co najlepsze – plan an styczeń już zrealizowałam – efekt zobaczycie na blogu już za tydzień.

Trzymajcie za mnie kciuki, aby ten rok był o wiele lepszy od poprzedniego i koniecznie dajcie znać, jakie są Wasze plany na rok 2020.