Share Week 2019

share week 2019

O akcji Share Week chyba nikomu nie trzeba mówić. Jest to coroczne święto dla małych blogerów, którzy mogą się przekonać, że ktoś do nich zagląda i zdobyć popularność. I chociaż wiem, że szansa, że ktokolwiek kiedykolwiek zagłosuje na mnie jest minimalna, to jednak czerpie nieziemską radość z polecania blogów, które uwielbiam czytać. Jeśli jesteście ciekawi, co podobało mi się w 2018, to zapraszam tutaj. Co najlepsze – dalej uwielbiam tę trójkę blogerek, którą polecałam rok temu 🙂 A jeśli chodzi o share week 2019…

A co podobało mi się w tym roku – czyli share week 2019

Aleksandrapakula.pl

Paradoksalnie zacznę od bloga, który nie ma nic wspólnego z tematyką szycia. Do Oli trafiłam rok temu, właśnie podczas share week i zostałam na dobre. Uwielbiam to co robi, każdy wpis jest mega dawką wiedzy i inspiracji. Przekazuje informacje o savoir-vivre z taką lekkością, że nawet średnio-rozgarnięty ogr (taki jak ja) się nauczy. Polecam z całego serca! Ten blog to naprawdę kolosalna dawka wiedzy i to niesamowicie przystępnej.

KlaudiaPrusinska.pl

Klaudia nie tylko umie szyć, ale też umie rewelacyjnie opowiada o swojej pasji, jaką jest szycie bielizny. Jest w tym niesamowicie dobra i co najlepsze – chętnie uczy swoich czytelników jak stworzyć bieliznę od podstaw. To właśnie ona zmotywowała mnie do uszycia prezentu dla mojego męża (o czym napiszę wkrótce) i sądzę, że jeśli jeszcze tego bloga nie znacie, to koniecznie trzeba tam zajrzeć.

Szyjebokochamipotrafie

Beata ma talent. Szyć uczyła się sama, na własnych błędach, w czasie, gdy dostęp do informacji, kursów czy książek był ograniczony. Potrafi szyć naprawdę cudowne rzeczy w niesamowicie szybkim tempie i wszystko co wychodzi spod jej maszyny jest przepiękne. Nie mogę się napatrzeć uszytym przez nią dziełom. Mam nadzieję, że kiedyś choć trochę zbliżę się do jej poziomu.

Czy też bierzecie udział w share week 2019? Macie swoje ulubione blogi? Koniecznie napiszcie o nich w komentarzach, chętnie sprawdzę każdą z Waszych polecanek.