Szyciownik

W każdym sklepie możemy kupić notatniki dla piszących, szkicowniki dla malujących czy przepiśniki dla gotujących. Dlaczego osoby, które chcą szyć, mają czuć się pokrzywdzone? Dlaczego nie mogą mieć czegoś swojego, co pomoże im tworzyć?

Szyciownik

Dlatego mam dla Was szyciownik. Miejsce, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, żeby szyć. Nie trzeba będzie mieć stosu czasopism z wykrojami, czy szyjących babć o każdej porze służących dobrą radą. Wystarczy będzie wejść tutaj i poznać tajniki szycia.

Chcę podzielić się z Wami wiedzą, jaką zdobyłam odkąd zaczęłam szyć. Pragnę oszczędzić Wam wielu problemów, na jakie natknęłam się na mojej drodze. I co najważniejsze – chcę Was usamodzielnić. Mam bardzo prosty cel – abyście siadając przy maszynie, byli w stanie wyczarować każde ubranie, jakie tylko przyjdzie Wam do głowy. Abyście spełniali swoje marzenie o idealnej, niepowtarzalnej garderobie i z szerokim uśmiechem patrzyli na swoje dzieła.

Zapraszam do otwarcia tego szyciownika i rozpoczęcia jednej z największych przygód Waszego życia – bezcennych chwil spędzonych z maszyną do szycia, tworząc niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju ubrania. Do dzieła!