Współpraca

współpraca

Współpraca

Teraz proszę się uczciwie przyznać – lubisz szyć? Idę o zakład, że odpowiedziałeś „No jasne!”. Jeśli jakimś dziwnym trafem odpowiedziałeś jednak „Eee, no nie do końca”, to absolutnie się nie przejmuj. Mam absolutną pewność, że jeśli będziesz tu zaglądać, to prędzej czy później dołączysz do osób, dla których szycie jest największą pasją. Nic w tym dziwnego, sama uwielbiam krawiectwo i chętnie zarażam tym hobby innych. Jeśli podobnie jak ja, uwielbiasz szycie to sądzę, że bez problemu się dogadamy i uda się nam zrealizować wspólny projekt. Współpraca w celu zarażania innych ludzi szyciem jest naprawdę super!

Więcej informacji znajdziecie na stronie o mnie.

Piszcie do mnie pod adres kasia@szyciownik.pl.

Jakie formy współpracy najchętniej wybieram?

  • Jeśli jesteś blogerem, który wspólnie chciałby stworzyć projekt – pisz śmiało! Jestem bardzo otwarta na nowe inicjatywy i jeśli tylko znajdę czas, to na pewno szybko złapiemy kontakt!
  • Jeśli jesteś firmą związaną z tematyką szycia, to naprawdę bardzo chętnie wysłucham Twojej propozycji. Wierzę w to, że szyciem można zarazić każdego (poważnie!). Pamiętajcie proszę o jednym – jestem człowiekiem, który wierzy w uczciwość blogerów. Jeśli formą współpracy ma być na przykład recenzja, to wiedzcie, że napiszę ją szczerze. Jeśli Wasz produkt jest świetny, to dokładnie taką recenzję dostanie 🙂 Jeśli jednak ma wady, to o nich też wspomnę. Na tym polega jednak budowanie wizerunku i moi czytelnicy wiedzą, że to co polecę, mogą w ciemno kupować, a podejrzewam, że właśnie takiej reklamy szukacie, prawda?
  • Jeśli jesteś firma nie związaną z szyciem, to oczywiście również bardzo chętnie wysłucham propozycji, jednak miejcie proszę na uwadze, że jest to blog poświęcony krawiectwu i nie zamierzam zmieniać jego tematyki.